| MihaelaMiikii a întrebat:

Ce parere aveti, liceul Grigore Moisil sau Elena Cuza?

4 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

La Elena Cuza am facut eu. Profii erau ok. Cu siguranta nu mai sunt aceiasi de pe vremea mea pentru ca unii erau aproape de pensie, insa daca vrei sa inveti, e un liceu bun. Erau note bune la olimpiadele de romana, info, geografie. Colegii sunt variabili in functie de generatie. In a mea unii erau ok, altii axati pe bulling.
La Moisil cunoscusem cativa amici, mi s-a parut mai slab decat Elena Cuza.
Eu am terminat in 2012, nu stiu cat de relevante sunt informatiile

suntserios
| suntserios a răspuns:

Intreaba pe Violetta, ca aparent ea stie toate liceele din tara care sunt bune si care nu de zici ca a fost eleva cate 5 ani la fiecare.

sigur le stie si pe astea doua, mai ales ca nu ai zis din ce oras.

| ReddY25 a răspuns:

În ce județ?

| pruina a răspuns:

Liceul grigore moisil e cel mai infect liceu EVER!