| xoxxxoooxo a întrebat:

Ce parere avetzy despre Justin Bieber? Fundha

Răspuns Câştigător
| nirvanacartof a răspuns:

/:Fraer baiatu`laughing

4 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Un copil care nu isi merita faima, si bunica canta mai bine ca el! Comercial, cocalar, se crede mare artist, are 2-3 melodii, nici alea facute de el. Bag pariu ca nici nu a fost in studio-ul de inregistrari cand au iesit pe piata afonismele alea ale lui. Be right back, mi-e greata!

| DEBrown a răspuns:

Un om popular care nu isi merita locul pe care il are. Datorita unui om, care l-a facut ce este azi, a ajuns asa. Nu valora 2 bani altfel happy

Răspuns utilizator avertizat
| XxDyaxX a răspuns:

Si mama are un Cap de mop acasa.
Mereu il foloseste in bucatarie sa stearga pe jos.