| publicname a întrebat:

Ce parere va faceti cand vedeti la cineva status "Ce nu te omoara, te face mai puternic"? Dau fundita

4 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

Cred ca persoana respectiva a trecut printr-un lucru mai greu in viata dar ca a trecut peste si a invatat din acest lucru.

| Yana a răspuns:

Sufera, ceva apasa pe sufletul sau, insa face tot posibilul sa treaca peste, chiar daca asta inseamna sa isi puna la status asa ceva.winking

[Yana]

| andreeada a răspuns:

O parere buna! Asta inseamna ca i s-a pus o piedica si a depasit-o cu brio, a luat-o ca atare si i-a fost invatatura de minte! cum spune si o melodie :"You're setting me free with one more kick in the teeth"

| Onutssa a răspuns:

Inseamna ca acea persoana a trecut peste un obstacol si a devenit mai puternic si mai increzator in sine...de asemenea poate fi un simplu status, respectivul postandu. l fara un motiv anume