| SergiuNico a întrebat:

Ce patesc daca ma prinde politia(sau directorul), cu un boxer(rozeta) la mine?

3 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Pai daca te prinde politia.o amenda.penala.probabil ..arme albe..se numesc ..deci este interzis. purtarea de arme albe.iar daca te prinde directorul. probabil iti va scadea nota la purtare? ce ar putea sa ti faca?

| SergiuNico explică:

Faza e ca.e destul de vechi, si dur, nu ca cele de acum, care dand un pumn ti se rup, e foarte dur, si foarte scump, tata la cumparat de la o licitatie, ce ziceti? Sa mi-l iau? Nu o sa umblu cu el decat in buzunar, doar pentru situatii de urgenta, in afara scolii (in scoala sunt camere si nu se bate nimeni)

Răspuns utilizator avertizat