| deea_1980 a întrebat:

Ce planuri aveti pentru vara asta? Ma refer ca vine vacantaaaaaalove struck

11 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Calatorii, somn si distractie cat cuprinde love struck.

| Pho3nix a răspuns:

Sa ma distreeez si sa calatoresc cu prietenii.hee hee

| un copil:x a răspuns:

O sa merg la mare, la tara la bunicilove struck, si o sa ma distrez cu prieteniilove struck

| cretzufinish a răspuns:

Nu stiu daca o sa am vacanta, ca de fapt vacanta o transform tot in munca laughing Bani sa am ca vad eu pe unde merg. Nu am planuri tongue

| addicting a răspuns:

O sa merg prin bucuresti la verisoaramea apoi la mare la mamaia, la hotel sulina

| TheOriginalUser a răspuns:

Ies afara cu gasca:X

o sa colind si pe la strand cu eihappy

la marehappy

muntewinking

la tara:X:X
la bunicibig grin

si pe la rude credbatting eyelashes

a si cu iubituuu:X

| Consumptive a răspuns:

La "relax" in Grecia si Bulgaria ca la noi in Romania...

| KoWalSky a răspuns:

In cimitir

| ☼A♥n♥d♥r♥e♥e♥A☼ a răspuns:

Pai ies cu prietenii in oras... Apoi merg la mare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La padesi la bunici la bunica din parte tatalui la motru la matusa si unchiul meu matusa mea va naste si ma voi distra putin cu bebele si la severin la rude la o vecina din petrosani la baile herculane cu parinti si sora pentru 10 zile unde am cazare la hotel etc... voi profita din plin totusi este vacanta nu

| tudor_9886 a răspuns:

PLEC LA MAREEEE de bia astept sa termin scoala asta