| Aniela2777 a întrebat:

Ce poate face o tableta? Este ca si laptopul? Pot intra pe net, pe mess, facebook..etc?

Răspuns Câştigător
| Minca_Raluca_1994 a răspuns:

Da de exemplu eu acum suntpe tableta merge sa faci orice in afara sa te joci unele jocuri pe net

4 răspunsuri:
| TestPetrut a răspuns:

E ca un mini laptop.te poti juca orice..si normal ca poti intra pe mess, pe facebook si alte cele. E chiar foarte utila. big grin

| Stella17 a răspuns:

Da poti sa intri pe mess facebook sa te joci jocuri evident trebuie sa le descrci sa iti suni prietenii pe mess cu video etc.

| LolaLollita a răspuns:

Poti face poze, vedea filme, ai aplicatii+jocuri, poti asculta muzica.

| Emmalove16 a răspuns:

Da, contine toate informatiile de care ai nevoie, ba chiar mai super decat un laptop, jocurile au forma mai mare de 3 d, plus ca atunci cand o iei contine deja niste jocuri foarte interesante,,... la unele tablete este instalat deja facebook, twitter si hi5. sper ca ti-am fost de ajutor... Funda?