| 0oPo0 a întrebat:

Daca am idul si parola de mess ale cuiva, pot sa schimb parola de facebook. Ideea e ca el intra pe mess si o schimba iar. Se poate sa ii schimb si idul de mess? sau parola?

1 răspuns:
| TheRealDaniel a răspuns:

Esti amuzant tipule, daca ai id-ul si parola lui tu crezi ca el are exact acelasi id si mai ales aceeasi parola? de ce intrebi si nu o faci direct, go for it! bafta. de ce ai vrea sa faci asta. ce oameni, nu ai auzit de intimitate si respectul bunului altuia? nu prea cred, razbunarea si prostia sunt la ordinea zilei...