| Deea_8310 a întrebat:

Ce porecla mi s-ar potrivi? Ma cheama Andreea, dar toti imi spun Dee. As vrea si alta porecla, ceva mai special sau frumos (in afara de deea, ada sau dee). Mersiii :X :X

Răspuns Câştigător
| Mwhahahaa a răspuns:

Si eu ma numesc Andreeahappy

Ce zici de AndOtsza, Adutsza, Andrusk, Andra, Andrubatting eyelashesbatting eyelashes

Mie una-mi plac alintarile astea...Nu le pot zice poreclehee hee

Pupici:*:*

Pa`pa wavewave

By A'ndOtsza happy

64 răspunsuri:
| SellenaEllena a răspuns:

Deoarece si eu ma numesc Andreea acestea imi sunt poreclele mie.

| PinkAngel_1883 a răspuns:

Buna.si eu ma numesc Andreea... mie mi se spune de obicei:

Dee-Dee; Dydy; Deea; Deuk[a]; Deux; Dydyshor; Andy; Andre;
Andrutza; Andytza; Andutzic[a]; Andusk[a]; Ande`; si multe altele...

| imbreamadalina a răspuns:

Tia

| adelina99 a răspuns:

Buna ma numesc adelina si as vrea si eu o porecla ma puteti ajuta?