| Nam a întrebat:

Ce porecla as putea pune unei fete care o cheama andreea? tongue (de ex: deea. sau nu stiu mersi) big grin

Răspuns Câştigător
| TheOriginalUser a răspuns:

Pai ar fithinking
Dee-Dee; Dydy; Deea; Deuk[a]; Deux; Dydyshor; Andy; Andre;

Andrutza; Andytza; Andutzic[a]; Andusk[a]; Ande`; si multe altele.

4 răspunsuri:
| ladygaga_9914 a răspuns:

Deea, DeDe, Dee

@TheOriginalUser : Dydy si dydysor vine de la Diana tongue

| Vero1996 a răspuns:

Deeyutz[a], Deeusor, Dede, Deyu, Deeya s. a.

| ♥andreyusca11♥ a răspuns:

Andy (mi se spune mie )
Un sfat lasa-te de porecle ^_^

| Gabryela96 a răspuns:

Salut ma numesc Gaby...Din feri4ire nu am porecla si cred ca nici ei nu o sa ii placa sa aiba un al doile nume...Dar daca ai dat intrebarea poti sa ii zici :,Adutsza,Andrusk,Andi,Dede,Deda,Dee-Dee, Deyutsa, Andrushca.s.a.m.d. happy