| ale_4786 a întrebat:

Ce porecle stiti pentru numele Alexandra?

9 răspunsuri:
| Antrax a răspuns:

Ale

| PurpleLadybug a răspuns:

Ale, Ali, Alexa, Lexilaughing, Andra...nu mai stiuhappyhappy
Dar poti sa-ti pui si alte porecle, nu doar de la numewinking
take carepeace sign

| aditzuca a răspuns:

Alex. cam atat exista big grin

| BabyDoll a răspuns:

Ally, Alexia, Alexis, Alle, Lexu, Alexuta, Alexia, Lexuta, Alexi, Sandy, Xandra.
Sper ca te-am ajutat. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alexa, Sanda, Alex, Ali, Andra, Alexia, Alexxa, Alesia...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ale este prescurtarea numelui alexandra ce este atat de greu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ally, Ale, Alecsa, Andra, Sandra, Xandra, Alla, Casandra, Lexa, Sanda... Si pe mine ma cheama Alexandra happy. In familie mi se spune Ally. iar colegii imi spun Sandra happy...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine ma cheama alexandra si am prorecla ali

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ale