| benid a întrebat:

Ce pot face cu fosforul() de la chibrit? asa mai interesant

2 răspunsuri:
| OzVrajitorul a răspuns:

Pocnitoritongue iei doua suruburi si o piulita piulita o infiletezi de unul din suruburi dar nu prea mult in spatiul ramas pui fosforul de la chibrit cand ai umplut piulita pui si al2-lea surub 9il infileteziwinking dupa care legi o punga la capatul unuia dintre suruburi.Cand infiletezi suruburile strangile putin mai tare de nu exagerat dupa care o arunci in sus dar sa cada pe ciment, va pocniwinking

| MaddSkillz a răspuns:

(rachetutze) iei un bat de chibrit si infasori pe capatul batului putin staniol si ii dai foc ^.^