| HappyCandy a întrebat:

Ce pot face pentru a deveni mai atragatoare?

8 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Depinde.un look nou e mereu bine venit.asta nu inseamna sa-ti bagi pierce sau suvite in exces. ceva dragut,feminin, finut, delicat.hainele joaca un rol foarte important. poarta haine care sa te avantajeze.machiajul: natural si delicat care sa-ti puna in vedere calitatile(poate ai ochi frumosi,buze frumos conturate, un zambet frumos)
fizicul trebuie sa fie unul subtire, cu forme frumoase.aici din nou, intervin hainele
zambetul este mereu un punct cheie.trebuie sa ai un zambet fermecator si natural.
bafta.acestea sunt doar cateva sugestii

| pwp a răspuns:

Fii tu insati.

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Te tunezi si iti cumperi un parfum cu feromoni. funda

| ankadella a răspuns:

Fi naturala, aplicati un machiaj natural, parul coafat cat mai natural, nu injura. vorbeste calm, atragattor,, senzual :*

| koshmarul a răspuns:

Bea lapte de capra

| UnRauNecesar a răspuns:

Iti faci parul altfel eventual te tunzi intr-un stil nou.Te imbraci cu haine super faine, te machezi, te rujezi si poti sa te schimbi si pe tine insuti!

| LoveKiddie a răspuns:

Incearca sa iti schimbi tinutele sau look-ul, uita`te pe internet la poze cu ce se mai poarta si o sa devi atragatoare...(ai putea incerca si tinute mai sexy)

| CarmenPiscot26 a răspuns:

Aspectul de atrgatoare depinde de tine. fiecare e atragator in felul lui, fiecare e special. nu ai spus in fata cui vrei sa fi atragatoare, a unui baiat? ei bine daca el nu te gaseste atragtoare, asa cum esti tu cu adevarat, daca tu te schimbi, tipul nu te va placea pe tine ci pe "altcineva". ASA CA MAI BINE cauti pe cineva care sa te placa asa cum esti happy succes!