| i7llia a întrebat:

Ce pot face vara asta prin Ro cu prietenii? Activitati, excursii, ceva (avem 15-16 ani)

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ceea ce-ti permite parintii!

| sierra1 a răspuns:

Intrebarea e; câți bani băgați in "activitati, excursii, ceva" și cât te lasă mamița să mergi?

| andreifrk20 a răspuns:

Buna. sincer in Romania daca esti la tara chiar ai ce face. spargi seminte faceti un picnic ceva o baie la canal mai beti o bere. dar daca esti la oras va recomand sa puneti bani toti si sa mergeti undeva sa vizitati ceva.