| Raawr a întrebat:

Ce pot scrie intr-un oracol pesonal? nu e un oracol cu intrebari, ci un oracol personal, adica scriu melodii in el, actorii mei preferati, mai dati-mi idei.

Răspuns Câştigător
| AnaAmalia31 a răspuns:

1. culorile tale preferate
2. toti prietenii pe care ii ai - ii poti pune sa se semneze smug
3. ce-ti place si ce nu
4. Lista ranilor tale :]] ( faci un corp, adica cap, maini si picioare si scrii pe el toate cicatricile pe care le ai )
5. sporturile preferate
6. cantaretii/ele preferati/e
7. dulciurile care-ti plac
8. o descriere fizica a ta, dra si a caracterului
9. statusuri care-ti plac

* Poti lipi si poze cu tine si prietenii tai
* Abtipilde
Sper sa-ti placa ideile mele!winking

2 răspunsuri:
| ツDiana a răspuns:

Ce vrei tu, eu cred ca e mai mult un jurnal.

| Dimineata a răspuns:

Iti poti lipi poze cu actori tai preferati, la fel si cu tine, cu prieteni tai. Sa scrii despre fiecare o parere, oricum e personal. Mai poti adauga filmele si serialele tale preferate, la fel si link'uri cu diverse informati. Ai putea desena, daca ai pasiunea. Ai putea scrie unele clipe, momente petrecute recente in viata ta, asa in cativa ani o sa'l citesti si poate nici no sa-ti mai amintesti. Faze haioase petrecute alaturi de prieteni tai, sau familia ta. Cam atat, nu mai am alte idei. Sper ca ti'am inprospatat ideeile.