| FataCuBuff a întrebat:

CE poti sa ii faci unui om pe care il urasti?

8 răspunsuri:
| Dizz a răspuns:

Poți să nu îl bagi în seamă, altfel îți faci rău singură și nu cred că tu consideri că merită. Succes!

| passyon22 a răspuns:

Prietenia e singurul antidot pentru ura, este singura garantie pentru pace

| LolaLollita a răspuns:

Sa il ignori, sa nu ii acorzi niciun strop de atentiehappy indiferenta doare cel mai tare

| silviuGL a răspuns:

Buna, e cel mai bine sa-l tratezi cu indiferenta

| SmartLie a răspuns:

Farse... rolling on the floorrolling on the floor Dar asa il poti face sa creada ca il placi. deci nu prea merge. Incerci sa il ignori sau ii zici in fata.
Soramea uraste o colega de-a ei si ii spune in fata pentru ca amandoua de urasc intre ele... rolling on the floorrolling on the floor

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,il lasi in pace, facand ceva impotriva lui nu ii arati decat ca te deranjeaza, ca esti afectata de faptul ca nu va intelegeti bine.Pa-pa!happy

| spoiledcat a răspuns:

Depinde din ce cauza il urasti...

Răspuns utilizator avertizat