| SilentRain a întrebat:

Poți să faci un top 5 chestii pe le urasti?

17 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Minciuna,ipocrizia,prostia,minciuna,falscitatea,bataia de joc, generalizarea, incapatanarea unora, ignoranta unora

| Drimmero a răspuns:

1. Manchester united
2. Minciuna
3. Bolile
4. Prostia
5. Ipocrozia

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Drimmero, arăți diferit. Ți ai făcut ceva la par?
A, ai un avatar nou laughing))

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Ce pui tu sare pe rana, nu se prinde deloc avatarul asta cu ceea ce sunt eu,, 0 identificare.

Se amuza amunite persoane si personaje copios acum pe seama mea, dar ii prind eu la cotitura data viitoare, au crezut ca m-au facut.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Cum de Barcelona nu e in clasament, ma dezamagesti

| Hammurabi a răspuns:

Hmm... nu urăsc nimic. Pur și simplu ignor mincinoșii, proștii, ipocriții și tot ce a mai înșirat Ray mai sus. Nu-i accept în viața mea și în jurul meu, atâta tot.
Dacă urăști, te încarci aiurea cu negativitatea altora.

| RainmakerX a răspuns:

Sa fiu blocat in circumstante negative, cu persoane negative. De exemplu sa fiu obligat sa fac un proiect cu o astfel de persoana sau sa stau langa respectivul.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Lenea, capsunile, munca in echipa, drama, examenul de maine.

| FaraNumePls a răspuns:

Oamenii prosti
Serialele turcești
Tipii care se machiaza
Falsitatea
Eu... (glumesc lol)
Urasc tot si pe toata lumea happy

| CleanHeart a răspuns:

Bineînțeles
Oamenii care "țineau la tine dar te-au uitat ca prin minune"
Înșelatul
Alcool, tutun
Persoanele închise la minte cu care nu îți poți permite sa faci o gluma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Minciuna
Prostia
Maneaua
Muzica Populara
Pers. de etnie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aproape toti ăștia care ți-au răspuns urăsc minciuna si ipocrizia.Deci se urăsc pe ei înșiși. Poate de aia sunt atat de mulți depresivi rolling on the floor

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nuuuuu,uram doar ipocrizia venita din partea altora,suntem amnezici cand e vorba de ipocrizia noastra,cu toti suntem ipocriti uni mai mult alti mai putin,asta e natura umana,referitor la afirmatia ta, omul mereu ti a urat partea animalica, de asta sau inventat religile, legile, asa zisa moralitate etc

| SilentRain explică (pentru RAY):

Ce te mai bagi tu singur in seamă...

| IoanaRoman09 a răspuns:

Pff, doar 5? Lista poate fi dusa la infinit, nu ma pot hotari.

| EvilMayDie64 a răspuns:

1. Liverpool / Juventus / Steaua
2. Cocalarii
3. Manelele
4. Pe mine insumi ( laughing)) )
5. Prostii, etnicii si tinerii din ziua de azi tongue

| Utilizatorabcde a răspuns:

1. Infidelitatea
2. Minciuna
3. Vremea dificilă ( prea frig/cald)
4. Trezitul prea devreme
5. Tantarii