| Geanin a întrebat:

Ce poze se presupune ca ar trebui sa fie postate pe Instagram?

3 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Poze de buzunar.Stii cand se mai activeaza din cand in cand telefonul in buzunar si face singur poze cu fundul tau dar ies atat de intunecate incat nimeni nu`si da seama ce reprezinta.

| 3amthinking a răspuns:

Orice fel de poze: selfie, poze de grup, poze cu mancare, peisaje etc. Orice e OK atata timp cat nu incalca legile bunului simt.

| Gherghel_Oana_1998 a răspuns:

Ori ce poze dar sa fie intr-un cadru bun si sa fie adecvate varstei tale