| DannielZMF a întrebat:

Ce prescurtari imi puteti spune pentru Daniel? asa ma cheama big grin

Răspuns Câştigător
| QuadruplePersonality a răspuns:

Dan. Dani. Danut. D' cam atat

12 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Vad ca e o moda cu aceste variante de nume, ce e cu voi, va e rusine cu numele vostru? Nu inteleg, daca pe cineva il cheama Gheorghe, de ce neaparat trebuie sa-i spunem Gicu. Sau va e lene sa scrieti si sa pronuntati nmele vostru? Fiti mandri de numele vostru si nu va mai c--ati cu americanisme si alte prostii... Ce-ar fi ca si Traian Basescu sa aiba astfel de idei. o sa-l strige Traienel, va fi frumos in parlament.

| yanny`s a răspuns:

Dyany

| VoiceWithin a răspuns:

Dany, Danutz, Duzu, Day, Danuletz thinking cam atat stiu big grin

| madaluhsha a răspuns:

Dannytongue

Răspuns utilizator avertizat
| eugem35 a răspuns:

Nu prescurtari ci alintari... sau pur si simplu danezu

| DannielZMF explică:

Da totusi sa fie ceva smecher!

| dana_7218 a răspuns:

Dani, Danut, Dan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dani, Danut.

| dekku a răspuns:

Denya asa il cheama pe varmio si tot de la daniel vineworried
casm suna de fetitadar miem placewinking

| Gabycelmaitareboy a răspuns:

Dan. Dani. Danut. Dyany. Duzu.Day. Danuletz. Dy/Di( D primara din numele Dani si I sau Y ultima litara din numele Dani)

| Gabycelmaitareboy a răspuns:

Dan. Dani/Danny. Danut. Dyany. Duzu(nu e prea folosit). Dy/Di (Cele mai folosite) cam atat