| TeenageGirl a întrebat:

Ce program foloseste fata asta oare;)? face niste filmulete GROZAVE! http://www.youtube.com/watch?v=2OBDG6SZxGk&feature=relat ed
FUNDA~!~

8 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Da click jos pe descriere sau intreab-o personal la acest video, pe canalul ei, sau trimitandu-i mesaje private.Si-a lasat si datele de contact. Bafta! Oricum daca nu iti raspunde ea cand pui intrebarea probabil iti vor raspunde alti useri...Bafta!

| Libelle a răspuns:

Sony vegas pro (9)

| BeHappyForMe a răspuns:

2Flyer Pictures To Video v2 full program de facut rapid filmulete din poze cu efecte speciale si muzica

| anDa a răspuns:

Movie Maker

| Edw08 a răspuns:

Tu poti folosi Sony Vegas Movie Studio, un program mai bun decat cel cu care a facut ea filmul...in plus ti-l poti face in 1080px (High Definition)

| Ascendent a răspuns:

E Sony Vegas Pro 9. 0

Ascendent

| AlexXx90 a răspuns:

Cel mai probabil Adobe After Effects CS3 sau Sony Vegas 9 Pro

| Mustache a răspuns:

Nu sunt sigur dar cred ca foloseste Movie Maker.