| Ady21 a întrebat:

Ce program imi trebuie sa instalez un windows pe o unitate noua? nu pot sa instalez un windows, imi da o eroare si stiu ca trebuie sa instalez un program ca sa pot instala windows-ul. Dau fundita pentru cine stie.

Răspuns Câştigător
| chronoStrix a răspuns:

Nu trebuie sa mai instalezi nimic inainte. Poate ai gresit ceva...

2 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

Iti trebuie un cd/usb stick sau orice alta unitate de stocare mobila si cunostinte despre cum se instaleaza un Windows. Nu trebuie sa instalezi nimic ca sa instalezi win-ul, daca nu stii cum se instaleaza atunci roaga pe cineva sa te ajute.

| Ady21 explică:

Stiu cum se instaleaza, s-a rezolvat! Era din bios!