| sweetys a întrebat:

Ce programe de desenat pe pc stiti in afara da paint. Adica sa aiba cat mai multe functii. Am vazut un tutorial cu un program, mai de mult, si avea fete, ochi si alte chestii interesante. imi place sa creez/desenez personaje de animeuri. FUNDA( scuzati categoria)

2 răspunsuri:
| Roses a răspuns:

Daca ai cont Google, intra pe Chrome Web Store si cauta Psykopaint(cam asa se scria).

| horansgang a răspuns:

Poţi creea şi pe photoscape.
are multe efecte şi poţi folosi o filă albă şi creion, brush şi alte chestii.