| anonim_4396 a întrebat:

Ce programe de modifict fotografii ştiţi înafară de picnik, taaz, pizap? să fie online sau download gratis!

Răspuns Câştigător
| DyDyBlue a răspuns:

Online nu prea stiu. dar poti sa downloadezi photo scape photo instrument(numai ca poti salva poza doar apasand print screen din tastatura >>edit din paint>>salvezi ca jpg>>crop in photo scape) picasa etc... sper ca te.am ajutat.

3 răspunsuri:
| KatnissEverdeen a răspuns:

Photo scape il poti lua de pe site-ul http://www.brothersoft.com/

| janynefeaver a răspuns:

Sumopaint sau asa ceva, asta e online
si photoinstrument asta e download

| FotografBucuresti a răspuns:

Www.Seremi-Studio.com aici ai programe de modificat poze gratis