| Antrax a întrebat:

Ce puteri supranaturale ati vrea sa aveti?

Răspuns Câştigător
| Ruxyana a răspuns:

Felicitari pentru intrebarehee hee
cred ca as vrea sa citesc ganduri

143 răspunsuri:
| Guitarlove a răspuns:

Sa pot face oamenii sa faca ce spun eu... chiar sa le controlez sentimentele si sa pot zbura love struck

| ISQ a răspuns:

Doar o singura dorinta as vrea dar nu o sa se indeplineasca Desi Cu dorinta mea as Schimba omenirea Din ziua de azi happy
Dorinta este : sa Pot face orce vreau Exact cand vreau orce Exemplu: Sa pot Sa fac dintr-un Om sarac cersetor un om Frumos, curat, talentat Bogat
Si cam asa as face cu totii Oamenii big grin
Daca as avea dorinta asta as putea sa va dau la toti ce doriti sad partea cu necrezutu Nu stiu Nu cred ca are cum sa se indeplineasca desi. Daca crede toata lumea in Dorinta cuiva Se poate Indepliniwinking ORCE E POSIBIL

| mariaaa a răspuns:

Sa pot sa zbor...

| matza05 a răspuns:

N'as vrea niciuna...nu ma tenteaza. imi place asa ca mine...tongue

| Teo0stuff a răspuns:

Ce fain ar fi ar fi super chiar am visat ca puteam sa zbor si imi cresteau aripi si am mai avut unu cum ca ma miscam cu 100000000000000 km/h tare nu?
puterile astea leas vrea!

| ゼロの a răspuns:

As vrea sa fiu cel mai inteligenta vietuitoare din univers, fara ca, capul sa isi schimbe forma.

| Georgia_2863 a răspuns:

As vrea sa pot citi gandurile oamenilor, sa dispunde vedere in raze x happy, abilitatea de a ma face invizibila (fetele pot reusi usor asta in fata baietilor, daca nu obisnuiesc sa poarte imbracaminte ff sexi) laughing); cred ca mi-as mai dori sa zbor, sa mut obiecte doar cu privirea, sa prevad viitorul, sa pot fi in mai multe locuri in acelasi timp, sa am puterea de a vindeca, sa am puterea de a controla gandurile oamenilor happy, sa fiu imuna in flacarile focului.sa imi pot tine respiratia sub apa atat cat vreau, sa alerg cu viteza luminii happy.cred ca doar atat laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ma enervez, am cele mai multe puteri supranaturale...Sa vezi atunci cum zboara farfuriile numai cand ma uit la elerolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa citesc gandurile oamenilorbig grinatat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un film interesant mi-a dat ideea asta: sa pot sa imi dau seama atunci cand cineva spune o minciuna (apare ceea ce a vrut sa zica in realitate, ca pe un fel de ecran al mintii). Mi-ar placea sa am puterea asta. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa vb cu animalele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa devin invizibila si sa pot sa misc lucrurle fara sa le ating ca in reclama aceea cu Penny Market laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce am si deja si nu mai stiu sa o folosesc miscarea obiectelor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa distrug lumea asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa pot sa ma multiplic sa controlez apa, focul, gheata, aerul si pamantul.sa ma transform in orice animal vreau sa mi controlez marimea.sa pot sa fiu ca un al 2 dumnezeu dar sa nu am o putere de a lui sa nu pot pune. cand ating ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oare exista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing Sa imi pot concentra chackra in mana si sa o pot elibera cu o putere de 20000 de tone si sa ii sfaram

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu in totdeauna obtin tot ce imi doresc, dar problema e ca odata ce detin lucrul respectiv nu mi-l mai dores si nu ma mai atrage, ce sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sa fiu invizibil sau sami pot indeplini orce dornta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi cel mai tare sa pot zbura!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ma teleportez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa pot zbura sa pot sa citesc la oricine gandurile sa am puterea in maini sa pot face magie cu mana ioiiiii ce tare ar fi happyhappyhappyhappyhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa pot vedea spiritele si sa le ajut sa treaca in lumea de dincolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa pot controla timpul, viata si moartea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fiu inviszibil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vampir

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa pot face lucruri sa zboare dar si eu sa pot zbura si sa pot fi invizibil laughing si sa ma teleportez in tot felul de locuri ^^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ...as vrea sa pot zbura si sa ma pot transforma in orice happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io as vrea sa zbor sa am pe cine imi doaresc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa pot zbura, sa pot citi gandurile, ma ma pot teleporta, sa vad vitorul, sa pot calatori in timp, sa primesc un lucru numai cerand mintii mele, si altele ff tari happy