| Antrax a întrebat:

Ce puteri supranaturale ati vrea sa aveti?

Răspuns Câştigător
| Ruxyana a răspuns:

Felicitari pentru intrebarehee hee
cred ca as vrea sa citesc ganduri

143 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... mie mi-ar placea tot ce vad sa pot face si euwinking (ca in Hero)...sau sa ma regenerezwinking. Ooo si sa ma intorc in timp.Ehee-ce maraf ar fi toate astea big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super inteligenta

| Alexandrio a răspuns:

Nemurirea si citirea mintilor!

| Bella_Doar_1995 a răspuns:

Sa trec prin orice, sa zbor, sa ma teleportez, sa citesc ganduri, sa fiu invizibila sa aler cu viteza lumini

| andr3y4ever a răspuns:

Telekinezietongue

| Tany a răspuns:

Eu mi-as dori sa pot zbura, si cind as avea zile grele pur si simplu sa zbor undeva departe unde nu m-ar gasi nimeni absolut, unde as fi in singuratate cu gindurile si sentimentele mele.

| Ariianagthebest a răspuns:

As vrea sa vorbesc cu pisicile atata tot e visul meu sau poate sa dau innapoi timpul poate si asta dar sa vb. cu pisicile e pe primul loc.Rubbie ai pus o intrebare foarte buna si mi-ar placea sa se indeplineascahappy

| bestgirlofal a răspuns:

As vrea sa pot zbura, respira sub apa, sa ma teleprtez, sa citesc mintile oamenilor, sa fiu foarte rapida, sa fiu invizibila, sa calatoresc in timp, sa pot opri timpul, sa am o putere care sa ma faca sa ma transform in alta persoana, sa am control asupra apei, focului, pamantului, aerului si fulgerului, sa vindec oameni, sa vorbesc cu animalele, sa misc obiecte cu puterea minti, sa fiu in mai multe locuri deodata

| albertstef a răspuns:

Cred ca as vrea ca sa citesc gandurile si sa controlez gandurile.

| vogueM. a răspuns:

Sa ma pot intoarce in timp. big grin

| catastar4 a răspuns:

Eu as vrea ca sa am puterea lui emma adica sa inghet lucruri

| Alexandrutza150795 a răspuns:

Asi vrea sa pot controla apa

| Zaris a răspuns:

Sa alerg cu de trei ori viteza sunetului.

| Zaris a răspuns:

Sa pot alerga cu de trei ori viteza sunetului.

| stefanyo325 a răspuns:

daca as avea o putere supra naturala as omora toti oameni care Il descredinteaza pe DUMNEZEU

| Sergiulikboy a răspuns:

As vrea sa pot controla vremea:X

| Sergiulikboy a răspuns:

Sa controlez vremea:X

| denysd88498 a răspuns:

Sa fac kamehameha

| lexza a răspuns:

Puterea lui cleo

| lexza a răspuns:

Cu vantul

| FlyWithMe a răspuns:

Sa zboooor X)

| George_Sandu_Bolcos_1996 a răspuns:

As vrea sa am puterile pe care le are smekerul ala de la ghost rideer sa fiu un razbunator sai omor si sai chinui pe cei care ii necajesc pe cei nevinovati si omoara persoane nevinovate

| Anerz a răspuns:

Eu,haha,as vrea sa pot controla timpul, sa pot sa iau suflete(ca moartea)sa sterg din exsitenta orice vreau, si cu o privire sa ard sufletul cuiva.doar daca vreauHAHAHA

| masy a răspuns:

M-i-as dori mult sa pot mishka orice lucru doar cu puteria mintii! Ar fi tare fine!