| juniper a întrebat:

Daca ar fi sa aveti puteri, ce fel de puteri ati vrea?

16 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Puteri de vindecare.

| SweetCandy a răspuns:

Puterea adevarului si a dragostei!

Stefan
| Stefan a răspuns:

Daca as avea putere singurul lucru pe care l-as face, ar fi sa fac sa fie PACE pe pamant. Prea multi oameni nevinovati mor pe pamant.

| Ana a răspuns:

Sa fiu invizibila numai cand vreau eu big grin

| Pho3nix a răspuns:

Sa controlez lucrurile cu puterea mintii.happy
Sau sa fiu un Jumper ...adica sa ma teleportez.
As mai vrea si alte puterilaughing... dar deja visamlaughing

| madalicious a răspuns:

Buna!

daca as avea puteri..as vrea sa fie sa stiu ce se va intampla in viitortongue.

| Bishop a răspuns:

Ma multumesc cu ce mi se ofera laughing, orice putere ar fi buna, daaaaaaar daca ar fi sa aleg as vrea sa pot citi gandurile devil

bishop

| ViVi a răspuns:

Sa ma fac invizibila tu iti dai seama ce as putea sa fac love struck

| ViVi a răspuns:

De fapt as vrea sa citesc gandurile la teste si la examen citesc laughing gandurile profesorilor poate imi spun ceva crying rolling on the floor

| madagascar a răspuns:

As vrea sa fac lucrurile rele sa dispara si sa ramana cele bune, sa fie toti oamenii fericiti

| lenyia a răspuns:

Pfuai...gen supermanwinking

| uzzi92 a răspuns:

Cand eram mic aveam o fantezie sa pot opri timpul in loc... sa intru intr-un magazin .sa apuc sa iau toate dulciurile si sa ies... rolling on the floor

| christabell a răspuns:

Sa pot calatori in timp.

| al3xxxx_1544 a răspuns:

Sa pot sa faram orice iti dai seama ca nu ar mai exista scoala laughing))

| Adina_4603 a răspuns:

Hmm. as vrea sa am o putere a tot ce nu poti realiza pe momentbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa pot sa iau puterile la totilaughing