| Vampire_fan a întrebat:

Da ca am putea sa avem puteri supranaturale care v-ar placea sa o aveti?

Răspuns Câştigător
| Sapphire a răspuns:

Sa opresc timpul, sa il pot da inainte sau inapoi, sa pot lua suferinta persoanelor dragi si nu numai, sa misc obiecte, sa pot lua aspectul unor animale sau persoane, sa pot citi gandurile celorlalti (dar de chestia asta nu as abuza deloc, caci ce e prea mult strica iar apoi viata ar deveni foarte plictisitoare stiind ce gandesc toti ceilalti).

16 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sa pot ucide cu o privire.Literar,nu in sensul complimentului pateticstraight faceSa ma uit fix la o persoana si sa moara.Ar fi cevathinking

| Rukhsandra a răspuns:

Sa controlez mintea oamenilor din jur-sa fiu un fel de manipulatoarewinking
Sa faca tot ce vreau. big grin... mda vise day dreaming

| alexa007 a răspuns:

As vrea sa pot zbura:X

| Emma a răspuns:

Sa citesc ganduriletongue
Funditsaaaaaa?
Te rogbatting eyelashes

Xoxo

| Aly07 a răspuns:

Sa sterg toate intrebarile fara sens si puse aiurea ( nu este un apropo happy ).
Bafta happy

| cornel a răspuns:

Sa ma transform ca ben 10hee hee

| Zmeura a răspuns:

Pai as vrea sa aflu ce gandesc baieti big grin si sa ma pot face ivizibila si cad ma gandesc la o persoana sa vad ce face asta mir-a place cel mai mult.

| Anna98Anna a răspuns:

As vrea sa am puterea apei sa o controlez cum vreau si asupra vantului.

| Delia_3936 a răspuns:

Toate!

| Adyr0 a răspuns:

Sa fiu invizibil/vizibil cand am eu chef.

| 2l3xandra a răspuns:

Sa fiu invizibila, sa pot levita si sa citesc ceea ce gandesc oamnenii

| Deathness a răspuns:

Mi-ar placea sa jonglez cu vantul, sa am levitatie si sa fac parte dintr-un grup de salvatori... dar e doar vis.Insa chiar de pare aiurea, eu cred ca am ceva special ce nu are nimeni, si sa-ti spun un secret(vorba vine)sunt indragostita da cineva care nu-i tocmai real.

| Vampire_fan explică:

Eu as vrea sa pot zbura, sa umblu pe pereti, sa pot sa inghet unele lucruri, sa misc lucrurile cu mintea, sa am foc in palme, curent in palme, si sa ma vindec. puterile astea le-am vazut intr-un serial "heroes"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa zbor si sa citesc gandurilehee hee

| FunkyBaby a răspuns:

Mi-ar place sa zbor si sa am puterea de a controla elementele naturiihappy