| anonim_4396 a întrebat:

Ce reprezinta melodia asta...la ce se refera?

http://www.youtube.com/watch?v=sYIvYt313a8&feature=share

3 răspunsuri:
| georgiana37 a răspuns:

Deci.a durat ceva pana cand sa imi dau seama...ed vb de asta care canta melodia si cand era mic ucise o vrabie si mai tarziu cand se indragosti de o gfata,.si aceea murise... povata: nu va mai omora niciodata nici o vrabie cu gandul sa nu mai moara si fata vietii sale. eu ti-am zis pe scurt daca e iti dai u seama. fuunda? :d

| DAHAKA31 a răspuns:

E ceva gen atunci cand ai omorat o o pasari vrabiutua cu prastia sau o piatra si ai sentimentu de vinovatie ca ai luat viata unei fiinte

| wykyal a răspuns:

Eu cred ca se refera la faptul ca in viata ori ce greseala am face cu voie sau fara voie ne pare rau dupa aceea si vom fii sau nu mustrati pentru ce am facut de cei din jur(depinde de fapta).