| anonim_4396 a întrebat:

Ce revista preferati Bravo sau Popcorn?(si dc )...sau aveti alte preferinte?

Răspuns Câştigător
| Jonsdottir a răspuns:

Popcorn, de ce? pentru. ca mi se face pofta tongue

77 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Popcorn imi place deoarece are postere si Bravo deoarece ai ce citi in ea. Sunt subiecte destul de interesante.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai mult citesc revistele bravo si bravo girls! is f. f. f. f thari
! o data am luat revista popcorn dar nu ma incantat asa de tare! cel mai mult imi iau in fiecare saptamana cate o revista :bravo sau bravo girls! au informatii f. f. f. f cool! cine vrea sa vb cu mine ma gaseste pe id...crina_1957 daca vrea sa vb despre reviste!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mtv magazine fiindca da tot

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mtv magazine fiinca da tot

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am mai cumparat revista popcorn, dar numai de 3 ori. Mi se pare scumpa, dar bravo si bravogirl le cumpar in fiecare luna... nu stiu de ce, dar imi plac mai mult. De la un timp incerc sa renunt sa mai iau revista bravo(dar bravogirl in continuare), pentru ca bravogirl este EXCLUSIV pentru fete happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Popcorn are sh postere mai multe e mult mai marfa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu asi alege bravo girl si bravo deoarece e mai interesant decat popcorn. revista popcorn e varza!winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Popcorn:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai ce sa zic as alege popcorn eu am 13 reviste si peste 100 de postere popcor este cu mult mai interesanta decat bravo deoarece are interviuri cu dif vedete horoscop teste si multe altele... aaaaaaaaaaaa era sa uit si depinde in ce luna suntem da zodia potrivita lunii si spune ce meserii se potrivesc mancarea favorita cu cine te potrivesti planete bijiteriietc si mai da glume si bancuri deci popcor e mai buna fiindca stiu cum e broavo am 1 2 reviste si am citit si la prieteni dar nu e cine stie cewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi place BRAVO

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ambele dar mai imi place si cool girl

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi place cel mai mult BRAVO. are mai multe articole interesante...
dar POPCORN imi place pentru. postee:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As vrea si eu niste popcorn cu caramel.

| alexandra_7704 a răspuns:

Amandouaa:d

| andreiutza a răspuns:

Ce postere are revista bravo din octombrie

| gagiqutzza_2286 a răspuns:

Bravo Girlwinking

| flavia_4109 a răspuns:

Bbbiiiiiinnnnnneiiiiinnntttteeeelllllleeeeessss ccccaaaaa
revista pupcorn

| mihaela090 a răspuns:

Bravo, bravo girl, cool girl, popcorn, bolero, cosmopolitan, ...si atunci cand vreau cu adevarat si altceva, cumpar o cartewinking