| OanaG a întrebat:

Ce rol are acest Rank? straight face Voi ce Rank aveti?

13 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Arata pe ce loc esti pe TPU, in functie de numarul de puncte. Eu am 324tongue

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Cqnd răspunzi la o întrebare ţi se dau 50 de puncte.La fiecare răspuns câştigător primeşti 100 de puncte. Şi mai primeşti ceva puncte pe răspunsurile tale votate ca inteligent şi folositor.Acestea se adună si formează rank'ul care reprezintă a câta poziţie o ocupi tu pe site din totalul de utilizatorihappy

| OanaG explică:

Multumesc pentru. raspunsuri.Eu ocup locul 70 big grin

| anaid a răspuns:

Pai e un fel de a premia contributia fiecaruia pe site...cu cat te implici mai mult si acumulezi mai multe puncte cu atat cresti mai mult in rankhappy

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Rank-ul indică poziția pe care te afli în topul celor 61468 de utilizatori de pe TPU. Acumulând puncte, tu avansezi în top, astfel rank-ul tău mărindu-se! Eu am rank-ul 7760.

| NUUSTIU a răspuns:

E locul pe care esti in clasamentul utilizatorilor TPU. Eu sunt 2916

| medgirl a răspuns:

Adica pe ce loc esti, luind in consideratie punctele pe care le ai, eu 1650
:*
Sper ca te-am ajutat!

| cornel a răspuns:

Iti arata pe ce loc esti din 61 de mi parca

eu am rank 200

| Marcelino a răspuns:

Eu am 3908, este doar o statistica, cred.Sa stie lumea cam ce loc are dupa nr de intrebari si raspunsuri.

| Locaa a răspuns:

Rank este pozitia ta in tophappy adica eu am rank 928 din 61468 la ora 19:17

| KimY a răspuns:

Rankul e pozitia ta in top.Al meu e 1453 din 61819

| Petronela a răspuns:

Nu stiu ce rol are dar cred ca are si el o importanta.Sunt in rank:576 din 61468happy

| ~p!$iii~ a răspuns:

Eu sunt RANK 1290happy