| heroes a întrebat:

Ce sa aleg intre Samsung galaxy Nexus si Samsung galaxy s advance? nu stiuuuuuu. Dati-mi argumente pro si contra si e binevenit un raspuns din partea cuiva care il are...Dau funda...

1 răspuns:
| sagetator a răspuns:

Nexus-ul are display-ul mai mare, rami mai multi, procesor mult mai bun. Daca doresti calitate foto, navigare foarte buna pe internet, fluenta in aplicatii, recomand Nexus. Plus ca are mai multi ppi (peste 300) si se apropie de retina de pe iphone!
Fara doar si poate...NEXUS! Bafta!