| love_1617 a întrebat:

Ce sa fa...pentru cei care joaca lady popular... vreau sa imi cumpar o arma de la vampire shop si imi arata 0 nu stiu cum sa cumpar

2 răspunsuri:
| theBella a răspuns:

Da si eu la fel.am apasat pe ea dar nimic straight face si daca o cumpar nu stiu de unde sa o iau ca sa o folosesc sad:d

| Ramonica_4789 a răspuns:

Pei si eu joc lady popular si eu am vrut sa-mi iau o arma de la vampire dar daca vrei sa-ti iei trebuie sa platesti bani reali sper ca te-am ajutat fundita?big grin