| andreeamoan a întrebat:

Ce sa fac? Am intrat la liceul I.L.Caragiale si toti de acolo au iphone 4S si 4, iar parintii mei vor sa imi ia si mie...dar eu consider ca nu merit plus costa o gramada de bani.dar poate ca cei de acolo ma vor considera ultimul om cu telefonul meu un Samsung wifi.ce pot face? Ajutati-ma va rog!

1 răspuns:
| AndreiMarius14 a răspuns:

Sal. Sa sti ca nu trebuie sa ai neaparat iphone 4 s, daca tu iti doresti alt telefon si parinti tai sunt de acord sa iti ia ofteaza pentru alt telefon gen Samsung galaxy s plus sau s2. Daca o sa te considere o persoana 2 3... asta nu inseamna ca tb sa le dai alora importanta...