| NoIdentity a întrebat:

Ce sa fac ca sa nu mai fiu plictisita de viata?cryingfunda daca functioneaza

Răspuns Câştigător
| Anonima007 a răspuns:

Traieste extrem! Fa ce vrei! VIseaza la lucruri inexplicabile greu de ralizat sau deloc.Fi cum vrei tu sa fii`! Nu cum vor alti! Fa ce vrei tu` nu ce vor alti! Fa` orice iti place` amintesteti de greselile din trecut si nu le repeta`. Traiesc extrem=maxim.Fa lucruri care pana acum nu te caracterizau! Schimbate`! Viseaza! Funda?love struck

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa faci ceva care iti ocupa timpul.

| deutza_3778 a răspuns:

Pai 1 fa ce iti place sa faci 2. vb ta tell cu o prietena 3.vb cu mama ta 4.incepe sa te uiti la televizor laughing 5.incepe sa iesi afara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

pai depinde cum esti tu plictisita acum...sau in general eu cred ca poate te referi cam tot timpul pai gasesti si tu niste hobyri care sa-ti placa bineinteles cum ar fi dansurile...sau asculta muzica citeste reviste sau de ex cand nu am ce sa fac intru pe http://www.coolgirl.ro /new/sectiune/beauty/ si citesc tot ce ma intereseaza.:)