| Dariusprds a întrebat:

Ce sa fac daca m-a parasit o prietena sau iubita? Sunt foarte trist si nu stiu ce sa fac

6 răspunsuri:
| croissant a răspuns:

Bună, încearcă sa combați tristetea tinandu-ti mintea ocupata. Fa activități iesi cu prietenii, sau daca inca esti la studii apuca-te serios de invatat pentru o viata mai bună pe viitor! Succes!

| darrio2007 a răspuns:

Cauta alta. S-au terminat fetele?

| Violleta2022 a răspuns:

Iesi afara cu prietenii!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cauți altă prietenă imediat.
Trist de ce? După ce? Pentru ce? Pentru cine? Până când?

| Andreeush a răspuns:

Să îți vezi de viața ta, fete mai sunt.
Viața merge înainte.

| Gabriel2424 a răspuns:

E normal sa fii trist, dar in viata asta ai timp destul sa iubesti, focuseaza te pe ceva sport, seriale, ceva ce iti face placere.