| TeRogImiDaiFunditaTeImPlor a întrebat:

Ce sa fac daca niste idioti (colegi si, amici e mult spus ) se baga intre noi 2? Imi pare ca acele persoane sunt GAY si spera sa fie cu CMBP al meu laughing ma enerveaza la culme cand ii vad ca sar la propriu pe el HELP nu vreau nimic de la aceasta viata decat sa fiu cu persoana iubita ( o fata din clasa ) si sa am cel mai bun prieten langa mine.Ce sa fac cu acele >>persoane FUNDA

2 răspunsuri:
| DejaVuDoc a răspuns:

Vorbeste cu aia doi, fratilor ati cam intrecut o limita, mai calmativa, hai sa fim prieteni, amici, dar nu mai mult, si daca intreaba spune-le de ce, sa stii ca sinceritatea conteaza, si vor stii ca daca e vreo problema nu ii vei minti, dar nu fi rautacios, sa inteleaga ca nu le zici din rautate si vrei sa ramaneti prieteni

| TPU3455353576 a răspuns:

Daca nu vor inceta baga frica in ei