| publicname a întrebat:

Ce sa fac la scoala in pauze ca sa se vada ca sunt o persoana foarte ocupata si foarte fitoasa? (Raspundeti doar daca stiti, nu ma luati cu intrebari gen de ce vrei sa ai fite etc)

7 răspunsuri:
| deejayra a răspuns:

Mai tarziu o sa pui intrebari pe TPU:"De ce nu mai am nici un prieten?"

| gabryel a răspuns:

De ce vrei sa ai fite?

| octavianpas a răspuns:

Joaca-te pe telefon.

| publicname explică:

Deci neintersant

| ellabutterfly a răspuns:

Machiaza-te in pauza, adica retuseaza-ti buzele cu luciu, genele cu rimel, etc.
Si vorbeste la telefon mult, sau trimite sms-uri.
Daca vrei sa pari fitoasa, incearca sa te imbraci cat mai fashion, sa fii mereu machiata, ingrijita etc.

Dar ai grija sa nu exagerezi happy

| malina_9455 a răspuns:

Mergi in dezinteres, prefa-te ca vb la tell cu cineva, schimba-ti garberoba, daca te intraba cineva ceva dai replici spre ex: o, Doamnea, nu vezi ca sunt ocupata? sau...stai sa-mi verific programul si iti scoti din posetuta ta de fite o agenda si un pix cu SCLIPICI ROZ SAU MOV si il/o programezi spre ex: duminica dimineata sau ceva de genu'...mult succeswinking

| zuzulici a răspuns:

Pai fii indiferenta cu tot ce se intampla in clasa, cu nasu pe sus mai bagi cate o replica,, vai sunt extenuata, am luacrat aseara pana la 1"... asa am eu o colega, in principiu e amuzanta ca vrea sa para ceea ce nu este da ii iesi cateodata:*:*