| andreea_1522 a întrebat:

Ce sa fac pe autocar? ma plicti funda evident

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

-sa citesti o carte, o revista dar e posibil sa ti se faca rau deci mai bine nuhappy
-sa asculti muzica, in casti ca sa nu deranjezi ceilalti calatori
-sa te joci pe telefon [sa-i sonorul inceton the phone
-vorbesti prin mesaje cu un/ o prieten/prietena [dai teefonul pe silentiosbig grin]
-daca cunosti pe vecinul tau de scaun, puteti juca un joc, carti etc.
cam atat imi vinethinking sper ca te-am ajutat:*

| BiaSiAtat a răspuns:

Acum esti in autocar?

Bine...pai citeste o revista, gasesteti un preien nou vb pe mess, stai si uitate pe geam, inavata, mesteca guma, culca-te, vb cu mama sau cu cine esti in autocar si cam atat ai de facut...
Puppp

| Puffy26 a răspuns:

Bunăă...Ai putea să:
-joci cărți
-să faci glume la telefon pe seama cuiva din autocar(suni cu nr. ascuns)
-să joci adevar provocare
-să asculti muzică pe telefon
-să spui bancuri cu ceilaltilaughing
-să povestesti cu ceilalti
-să faci poze
-să-ti repetilaughingGLM
cam atatwave
Fundăăpuppy dog eyes?

| Nuvazicnumele a răspuns:

Iti duci niste casti si telefonul tau si asculti muzica
desenezi
iei un mini joc si te joci cu pers de langa tine de ex daca mergi cu clasa
daca mergi cu colegii:
poti sa joci fazan sau adevar provocare
daca mergi singura
ask muz in casti
daca ai telefon cu touchscreen poti sa ti-l ducis si sa desenezi

| ea_6589 a răspuns:

Daca e iti poti baga filme pe telefon [daca vrei iti pot da eu insa sa imi trimiti un mesaj cu id-ul tau]
Sa asculti muzica
Sa asculti muzica in timp ce te gandesti la ceva
Sa stai de vorba cu cineva
Sa citesti
Sa joci carti
etc. fundita?batting eyelashes blushing

| sebykutzu a răspuns:

Pai asculta muzica sau mai povesteste cu prieteni daca ai pe autobuz

| Christina_6053 a răspuns:

Poti asculta muzica pe mp3 sau poti juca carti daca esti insotitahee hee...iti poti lua laptop-ul cu tine si sa vorbesti cu prietenii pe mess.sau pur si simplu poti privi pe geam peisajulhee hee

| Christina_6053 a răspuns:

Poti asculta muzica pe mp3.mai poti juca carti daca mai esti insotita de cinevahee heeiti poti lua laptop-ul cu tine sa vorbesti cu prietenii pe mess...sau poti privi pesisajul de la geam.