| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac sa ma placa fetele, sunt un tip mai timid, si nu prea am priza la fete, cum sa ma comport, daca vreau sa-mi fac o iubita? Cum sa-i atrag atentia si sa o cuceresc, daca ea nu pare prea interesata?

Răspuns Câştigător
| Skillet a răspuns:

Hai salut. e 12 noaptea pe aici si nu tare am ce face deci hai sa incerc sa te ajut.ai intrebat mai sus cum sa te comporti. uite. faza cu fi tu insati.pf...numi comvine.sa fi genul de baiat de treaba.adica sa fi atent.sa ii aprobi pe ceilalti si daca nu au dreptate.sa nu te bagi in seama prea mult.si cel mai important lasa fetele sa moara dupa tine. tu nu sti dar cu siguranta multe fete se uita dupa tine.si ai mai spus ca esti timid.no problemo, si eu asa eram pana in a 8 dar in a 9.am inceput sa agat fete.la inceput vorbeam pe mess. dupa doar pana la urma tot trebuia sa ne intalnim.deci bine ne intalnim si cel mai important.sa o faci sa rada dar sa fii serios cand trebuie.sa o asculti mereu.sa ii zici chesti dulci de ex"daca zice ca nu-i sta bine parul tu sa-i zici ca nu-i adevarat" dar sa nu te iei in gura cu ea pentru asta.asa pe ton moale.si pf dupa cum stiti.mai multi baieti vreti sa fiti ca genu aia de tipi rai.no way guyz.multi dintre tipi aia rai sunt nimic.si eu l-am batut pe unu de dracu la luat. i-am spart buza si i-am rupt nasu numa ca a fost smecher.deci.in concluzie:nu fi prea smecher dar nici prea bleg. vorbeste cu fetele intreabale ce fac.mai iesi prin oras cu ele, mai iale un suc.si incet incet o sati treaca si timiditatea.frate am fost a 9 si am umblat cu una de a 11 laughing wtf man/nici nu mi-a venit sa cred.nah ce sa zic trebuie sa stii ce sa faci\o scuzama am omis un lucru.sa te ingrijesti ff bine daca vrei sai atragi atentia. adica: sati aranjezi parul.sa ai haine frumoase, sa mirosi bine.sa nu fi murdar.si sa nu fi prost de spargi asfaltul.cam astea ar fi ce tiar trebuii. e simplu asa am facut si eu. good luck si noapte buna big grin

48 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hi allwinking...bah frate cand vb cu o fata nu te gandi ce fac daca imi zice nuthinking daca iti zice nu foarte bine mai sunt fetewinking nu-i singura si sa nu faci o mare greseala pe care multi o fac sa incepi sa barfesti pe altii altelewinking si mult succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Good luck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frate te invat eu fi atent nu mai fi timid si comunica si TU cu ea si privesteo tot timpul in ochii si daca fata nu e interesata de tine las-o balta si gaseste alta contacteazama daca vrei la : razthebest96

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa fii relaxat sa ai incredere dar mereu ma intreb daca tu ii spui ca o placi si ea nu te place poate iesi destul de rau cred.pana acu nu am patit lucrul asta dar totusi fi atent ce faci succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba trebuie sa o intrebi ma placi si daca spune da o saruti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uite cum sa faci tr sa vb despre ea si sa ii faci complimente din cand in cand

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va rog din suflet dati mi un pm me alin_ucv97 si ajutati-ma si pe mine plss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da si eu am avut probleme sunt in a 4! am avut vreo 25 de fete da cu toate mi-a mers rau! o sati treaca timiditatea in timp! da trebuie sa le faci si tu sa se simta bine! good luck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hei hai sa iti spun ceva fiecare persoana e diferita deci fiecare persoana trebuie abordata in alt fel chestiile generala nu functioneaz asa bine. Incearca sa o cunosti mai bine sa vezi ce-i place si ce nu-i place poarta o conversatie cu ea pe un subiect comun. Si inca o chestie exista un limbaj al gesturilor care o da de gol daca te place sau nu chiar daca i place de tine poate nu o sa-ti zica in fata, deci invata sa interpretezi unele gesturi (ca la poker). Trebuie sa iti dai seama singur daca te place sau nu, daca nu te place i greu sa o faci sa te placa, stai mult prin preajma ei las-o sa te studieze daca nu si-a facut o impresie buna din prima poate ai noroc din a zece-a inercare. Incearca sa nu te compromiti prea mult ca nu o sa iese bine. Daca nu ai curajul sa-i spui in fata vorbeste cu ea pe mess, sms etc ajuta mult dar fii atent ce spui si tine mite ca odata tot trebuie sa vb cu ea face to face. Daca te place bine daca nu move on nu pierde mult timp umbland dupa fundu ei ca poate ratezi ceva mai bun. Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai sa stii ca asta in mare e o chestie naturala is unii baietii care au succes la fete dar habar nu au de ce, toti spun de genu fii tu insuti, fii calm bla bla, in realitate nu au facut nimic. Deci poate fii o chestie de charm. Dar intotdeauna i bine sa-ti cunosti adversaru(in cazu tau fata) incearca sa te imprietenesti cu ea dar sa nu dureze 10 ani pana faci o miscare. Prinde-o cand i deschisa de ex un bal, du-te danseaza cu ea arata-i ca prezinti interes poate ea nici nu site ca iti place de ea si ei i place de tine dar nu o sa-ti spuna asta in fata. Parerea mea i sa descoperi tu o cale sa o cuceresti. Nu fii prea timid si fricos ca o sa ai de pierdut in viata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Date pe langa ia si vorbiti razi la ce spune ia si pe urma ii zici daca vrea sa stea cu tine

| AndreiStan099 a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie.ma puteti ajuta?
nu-s frumos rau, sunt un pic grasut, dar foarte destept.pana acum nicio fata nu ma baga in seama dar nu stiu de ce.cand vin cu bani imediat vin toate la mine(sunt un pic bogat fara lauda vin cu 100 leipe zi la scoala)dar nu vreau sa ma placa pentru bani

| dumitrita a răspuns:

Fii tu insuti.nu incerca sa fii cea ce nu esti pentru ca se vede ca esti fals.fii putin mai deschis si mai atent la cea ce faci.fii putin timid dar nu peste masura.fii mai comunicabil si mai glumet cu cei din jur caci cu gluma spargi orce...si nu te starui chiar mult pentru fete fa asta mai mult pentry tine. ea daca o sa te iubeasca o sa te vada asa cum esti nu trebuie sa fii superman...succes

| Catalin_6539 a răspuns:

O fata draguta trebuie sa te placa asa cum esti!

| FAST a răspuns:

Eu doar vorbesc cu ele, le intreb orice, fac glume...si eu sunt cam timid dar cand vorbesc cu fetele las timiditatea acasa! In cearca si tu si poate vei face ceva... Dar nu la fel ca mine eu stiu sa ma comport cu fetele si cand vreau imi pot face cate prietene vreau! eu stiu secretul!

| axxel a răspuns:

Poi din punctul meu de vedere trebuie sa (gasesti) o fata la fel de timida cum ai spus u ca esti, pe urma trebuie sa stai cat mai mult cu ea afara sau nu stiu atunci ii atrgi atentia cand o ajuti cand ii dai un semn asa cred eu bft

| tazlaoanualexalexalex a răspuns:

Am o solutie pentru tine sa te conporti cu ele frumos sa le dai o floare, asa am facut eu su am 2 daca mai vrei explicatii mai multe dau id tazlaoanualex

| tazlaoanualexalexalex a răspuns:

Bagama in lista si o sa-ti explic ok tazlaoanualex

| bogdy123 a răspuns:

Frate lasa timiditatea! ce sa zic si eubig grin incearca sa ii spui ce simti pentru ea poate ea asteapta astawinking