| anonim_4396 a întrebat:

Cum să ma comport ca să ma placa mai multe tipe in generala, să par mai placut in ochii lor.Cum as putea aborda fete de aceias varsta cu mine la liceu, sau pe facebook? Nu vreau să par penibil in fata lor.Cum să fiu mai sociabil cu ele, sunt mai timid.Cum să le atrag atentia in mod pozitiv, intr-un final să le fac să ma placă si să le cuceresc.

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Imbraca-te cat mai de firma si sparge cat mai multi bani in viata sociala. Nu te lua dupa fete cu "fii tu insuti", asta e valabila dupa 25 de ani, cand ai succes pe plan financiar si profesional, iar fetele trag la tine pentru ca o duci bine. Daca nu investesti in imagine (adica sa spargi toti banii in viata sociala) o sa ai relatii mai rare, si poate nu cu fetele pe care ti le doresti. Asta e concluzia mea, la 21 de ani, dupa ce am fost "eu insumi". Cat timp aveam bani si chef de distractii, erau toate bune. Cum m-am maturizat si am inceput sa ma gandesc la viitor, pustiu pe langa mine, desi nu m-am izolat. Majoritatea fetelor sunt cu iq-ul low, desi sunt mai culte si cu medii mai bune la scoala decat noi. Fa activitati pe care sa le priceapa si ele (cum ar fi sa faci naveta intre cafenele toata ziua, ca sa vorbesti despre alte cafenele si cluburi, uitandu-te la o scrumiera), ca sa fii cool in ochii lor, dar fii atent ca dupa 25 de ani se intorc fetele mult mai mature din facultate si nu mai merge asa, abia atunci poti fi tu insuti, asta in cazul in care nu vrei ca toata viata sa o tii prin cluburi, si sa traiesti de azi pe maine (devine naspa!). Mult succes!

| ElenaDanielaE a răspuns:

Trebuie sa fii tu, adica nu te poti schimba ca sa te placa unele persoane...
Cine te place, te place si asa!

| banell a răspuns:

Te dai cu capu de banca, nu stiu fii tu insuti

| VSynKOn a răspuns:

Du-te la ele si incepe sa vorbesti sad. Vezi sa nu aiba par pe spate e gretos mi s-a intamplat...