| Deny14 a întrebat:

Ce sa-i spun unui baiat cand pune mana dupa capul meu si ma intreaba ce mai fac, sunt timida ma inrosesc repede si tremur

Răspuns Câştigător
| louise a răspuns:

Daca nu-l placi i`ai mana de dupa gatul tau si spune-i bine pe un ton serios daca i`l placi spune bine dragut si intreaba`l si pe el ce mai face :d funda?

2 răspunsuri:
| Rocsaanna a răspuns:

Nu ar trebui sa fii timida...asa ma consideram si eu la un momendat.pana am inceput sa sa ii raspund la intrebarile puse...sau daca miar pune mana dupa gat.crek as fi facut si eu la fel.sau alte gesturi de care neam rade.asa fgac de obicei.si ne radem dupa si ne simtim bine.happy, mai vb, pa si succes

| Emena a răspuns:

Ii spui ce faci.