| pysynelu a întrebat:

Ce sa ii spun unei fete daca sunt timid si mi-e frica sa nu primesc inca un refuz? vreau sa o fac iubita mea

Răspuns Câştigător
| satenah a răspuns:

Depinde si cum arati e cam 70% dar pentru inceput trebuie sa te imprietenesti cu ea sa o sustii sa ii sari in ajutor sa o faci sa se uite numai la tine si nu la altul incearaca sa faci sa para ca in acel moment numai pe tine se poate baza daca nu te apropii de ea nu ai nici o sansa:*:*funditabig grin

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Incerci macar sa fii cu ea si daca nu accepta o sa iti vina ceasul cand ai sa dai de una mult mai buna decat ea.

| Alissya_4251 a răspuns:

Din moment ce ai mai fost refuzat in urma unei incercari este foarte posibil sa se intample si acum acelasi lucru:-s de aici tu poti sa iti dai seama ca trebuie sa schimbi putin tacticahee hee in sensul ca oricum ai abordat problema pana acum, de aici in colo trebuie sa o privesti dintr`o alta perspectiva. Incerca ceva nou, fii inventiv si cu siguranta vei reusiwinking Nu mi se pare ca ai fi timid din moment ce ai fost in stare sa accepti un refuz.Mie mi se pare ca esti neincrezator in propriile fortewinking
Mult succes!