| coregraful a întrebat:

Cum sa-mi fac o iubita cu toate ca sunt timid si mi-e frica de ele?

28 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Imagineaza-ti ca ceea ce doresti tu este pe o stanca. Nu o poti urca decat daca construiesti o scara. Acum concentreaza-te pe scara, pana ajungi sus la ceea ce doresti. Am fost prea criptic?

| mona a răspuns:

Daca ti-e frica de ele nu o sa iti faci niciodata iubita

| STEFANXxX a răspuns:

Dar nu te teme.Fii mai curajos.Incearca sa petreci timpul cu o persoana pe placul tau, adica o prietena simpla si poate nu vei mai fi timid.

Răspuns utilizator avertizat
| consilierultau001 a răspuns:

Complicat... laughing de ce sa iti fie frica de ele, nu ai de ce, trebuie sa te temi sa nu fie din alea materialiste sau guri sparte sa spuna tot. in rest comporta-te normal si asta este tot

| Dariusuu a răspuns:

Incearca sa petreci o perioada de timp cu persoana pe care o placi, dupa asta timiditatea va disparea.
Obisnuiste-te cu ea, pana la urma fetele nu mananca pe nimeni.

| MioaraParalescu a răspuns (pentru Dariusuu):

Pe mine o vrut sa ma manance una!
M-o muscat de gat ca o vampiroaica.

| Dariusuu a răspuns (pentru MioaraParalescu):

Probabil ca a vrut sa te satisfaca...

A reusit?

| MioaraParalescu a răspuns (pentru Dariusuu):

Si inca cum laughing
Doar ca a-2-a zi aveam numa urme pe gat.

| Dariusuu a răspuns (pentru MioaraParalescu):

Ma gandeam eu whistling

| Sk1j4 a răspuns (pentru MioaraParalescu):

Pfff si eu am patit la fel...doar ca pe mine m-o muscat de lica

| MioaraParalescu a răspuns (pentru Sk1j4):

laughing
Nebunatice fetele astea laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu trebuie să-ţi fie frică, nu te mănncă nimeni.
Ia taurul de coarne şi dă-i bice, hai curaj găină că te tai!
Te pup!

| Bluebutterfly80 a răspuns:

De ce sa-ti fie frica de ele? iubitele mananca oameni si nu am aflat eu? thinking

| DorelExpertu a răspuns (pentru Bluebutterfly80):

Ne-ar manca ele dar nu pot, cu toate aste le place sa incerce fie de sus fie din minjloc, cat despre intrebare fa-ti putin tupeu daca vrei cu adevarat, sau incearca sa devii prieten cu respectiva persoana, dupa va fi mult mai usor

| ChristopherE a răspuns (pentru Bluebutterfly80):

Nu e faza ca manaca oamenii. E faza ca ii e frica de esec sa o dea in bara. Mi s-a intamplat si mie multe faze nasoale cu unele fete cu care am vrut sa fiu. Ar fi usor de multe ori daca unele fete ti-ar spune un simlu "NU" sau sa lase sa intelegi tu ca nu te vrea. Dar unele mai pun si paie peste foc spunand multe lucruri rautaciose poate adevarate sau sa faca tot felul de grimase.

| Bluebutterfly80 a răspuns (pentru ChristopherE):

Inseamna ca nu esti sigur pe tine si in cazul asta vei fi mancat de viu!hee hee
trebuie sa fii stapan pe situatie, sa stii sa vorbesti, sa stii sa intelegi ce raspuns ai primit, sa stii sa te retragi cand e cazul! dar toate acestea presupun curaj! nu ai ce pierde! viata merge inainte indiferent de raspunsul sau atitudinea fetelor! daca ele sunt rautacioase inseamna ca nu ai pierdut nimic, pentru ca nu cred ca ti-ai dori o asemenea prietena! dar trebuie sa incerci in continuare, nu sa te lasi intimidat si sa te izolezi! cand vei intalni persoana potrivita totul va veni de la sine si ti se va parea foarte usor!
succes! happy

| ChristopherE a răspuns (pentru Bluebutterfly80):

Aici ai dreptate. Sper ca acest lucru sa il inteleaga si coregraful.

| VampireBlood a răspuns:

Frica? Te musca?laughing
Incearca sa te increzi in tine si o sa reusesti sa intri in vorba cu ele.
Intr-un cuvant, scapa de timiditate.Eu am reusit si n-a fost asa de greu.

| FuriousMadalin96 a răspuns:

Fi barbat! Nu te musca..doar de cap laughing, glumesc...i-ati inima-n dinti, fai primul pas si pe viitor o sa-ti fie mai usor

| diverse a răspuns:

Incearca sa fii mai tupeist de ce sa-ti fie frica doar nu te mananca nimeni

| Thunder112 a răspuns (pentru diverse):

Putin tupeu la tine nu strica.

| diverse a răspuns (pentru Thunder112):

Mie imi trebuie tupeu nu ma cunosti frate

| ChristopherE a răspuns:

Eu zic sa faci niste mici teste cu niste fete cu care nu ai nici o treaba cu care nu vrei sa fi cu ele si nu iti plac. Incearca sa vorbesti cu ele si sa le inviti in oras si asa poate observi cum sta treaba.

| ººShakeªª a răspuns:

Frate sa nu-ti faci ca musca si doare! musca unde nu trebuie! mai bine "forever alone" decat cu ***** muscata tongue

| LoCkUpp a răspuns:

Incearca sa iti invingi teama. Fetele nu mananca oameni, si eu eram foarte timid si am vazut ca nu e bine si am invins-o. Chiar daca mai rosesc uneori dar nu mai sunt foarte timd big grin

| DaDiSk a răspuns:

Trebuie in viata sa stii ce trebuie sa faci sa fi sigur de puterile tale si mereu sa incerci INCERCAREA MOARTE NU ARE!

| TrabantuSport a răspuns:

Du-te si impuscate asa o sa ii atragi atentia