| Monycina a întrebat:

Ce sa le spui parintilor cand e murdar in camera si nu vrei sa faci curat?

Răspuns Câştigător
| BolO a răspuns:

Sa te faci ca ti-a fost rau toata ziua sau ca ai avut de invatat dar sa pui si tu niste caiete in pat ca sa te creada!

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ne dai tu vreo soluție sau ce?
Nu-mi plac murdăria, dezordinea, etc.
Acolo unde stai trebuie vrei, nu vrei să ai curat. Cum să stai în mizerie?
Pa, pa.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Dar tu suporţi să stai într-o asemenea cameră? Nu îi păcăleşti pe ei, ci pe tine. Eu una, nu aş putea să fac nimic dacă ar fi murdar în camera mea.

pa, pa.

| anad a răspuns:

Ca iti place sa traiesti in mizerie si vei chema la curatenie echipa de la "Curat-murdar" cand nu vei mai putea intra in camera din cauza gunoiului.

| Anna_3775 a răspuns:

N-am timp, n-am chef.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vreau sa fac curat?!raised eyebrows

| Dani04 a răspuns:

Ca mi-e lene sa fac curat.atat.

Bine pa!