| Annutaza a întrebat:

Ce sa mai adaug la uniforma?tongue (camasa` alba, blugi)

8 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Deci.pentru. fiecare copil in parte cuvantul,, uniforma'' inseamna altceva. pentru. mine uniforma inseamna blugi, camasa, adidasi si sapca happy

| Alekzandra a răspuns:

Poti sa iti pui o vesta de blug peste camasa sau (eu asa ma imbracam la liceu dar nu stiu daca tu ai voie)poti sa iti pui un tricou larg si camasa neinchisa la nasturi peste, unora le sta chiar bine.
Sper ca ti-am dat o idee.Pa,pa.

| Bratzz a răspuns:

Asta a fost si unfiroma mea in gimnaziu (bine ca nu trebuie sa o mai portbig grin) Eu mai purtam fie o vesta de blugi, curea la camasa, diferite bratari (chiar daca diriga nu prea ne lasabig grin), esarfe, :d sper ca te-am ajutat :*

| larisaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa111 a răspuns:

O vesta din blugi sau una neagra.

| bendis92 a răspuns:

Accesorii gen lant lung si la capat pandantiv cu bufnita/cheie/ce iti place tie, niste cercei care se asorteaza si o clama draguta. Bafta!happy

| Madalinna12 a răspuns:

O vesta happy

| Ctynnaa a răspuns:

Hey!big grin Ai mai putea adauga un sacou cu maneci trei sferturi. Bocancithinking se poarta toamna aceastabig grin, poti sa iti faci parul spic, sau prins intr-o codita cu niste impletituri, sau normala. poti adauga clamite cu fundite mici...un ceas, sau o bratara.o brosa frumoasa. etc! Succes la scoala!:*