| Adynutza3940 a întrebat:

Ce sarbatori ati inventa?

4 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Ziua în care oamenii primesc ciocolată pe gratis.

| PedoBarbie a răspuns:

Ziua Merelor.
PS: îmi plac merele.

| 2B a răspuns:

Buna! Ziua statului de geaba(si pentru adulti si copi, in care nimeni sa nu mearga la servici si la scoala), ziua ''free''(in care toate lucrurile din lume pentru o zi sa fie gratis), ziua ''Animeurilor'',''manga'', in Romania! O zi in care sa ne facem de cap, sa nu existe reguli! Ziua artei.etc big grin

| becka17 a răspuns:

Eu asi inventa sarbatoarea EMO.Atunci cand multi emo ies pe strada la o parada
ma rog...un fel de parada.Sau..sarbatoarea animalelor, cand stapanii ies cu animalelela o plimbare intr-un loc pentru animale.XD happy