| coryyyyyyyyyyy a întrebat:

Ce se intampla cand te uiti la ceas si e fix?straight face
mi se intampla de vreo cateva zile sa ma uit la ceas si sa fie mereu fix...azi cred ca mi s-a intamplat de vreo 5-6 ori...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
... se zice că te iubește cineva drag ție!
Pa, pa.

87 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se zice ca cineva drag tie te iubeste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am uitat la 12 fix

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate cineva te iubeste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ke se intampla daca t uiti la fara un minut?(ex:10:59)?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate si eu ma uit la ceas la ore fixe in proportie de 90% si mhhhh, nah coincidentza, subconstientul, ok, dar si restul de 10% sa ma uit la, ex.: 12:12, :15:15, 21:21, intelegi ideea, eu nu sunt cu superstitii si ce se zice ce se drege, dar e al dracu' de enervant, mai sunt atatea combinatii de ore pa' cercu ala, combinari de "n" luate cate "ca", probabilitati, astea nu se mai pun? laughing am ajuns sa sfidez matematica, eu cred ca e treaba cu subconstientul si v-ati putea lamuri mai pe indelete daca vizionati "the secret" sunt cateva lucruri acolo despre subconstient care cam au legatura mare cu realitatea, de ex. te gandesti la cineva si in 5 min te intalnesti cu el/ ea, plus mmulte altele...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te iubeste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se spune ca daca te uiti la ora fixa inseamna ca cineva te iubeste la nebunie dar daca te uiti cu un minut inainte sau dupa ora fixa nu va fi nimic intre voi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff.sinker sa va sp astea sunt` nish` superstitii spuse de batranilaughingp0i eu` aproape 90% ma uit in fiecare zi (ma uit` cand sunt` la sch`. sa vad daca sa sunath sh` chiar la fix nimeresclaughing)nish` p0rcarii p0i daca voi credeti nu va opresc...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

pai pe la 10:00 te iub cineva
la 11:00 te place cineva
la12:o sa ai o supriza dar vestile sunt foarte bune
la 13:00 iti cere prieteniarolling on the floor
pai pe la 14:00 pa nu stiu
15:00 te doreste cineva rolling on the floor
---------------------- nu stiu am zis si eu poate e adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce se intampla cand te uiti la ceas si la fara un minut si la fix si la un minut in decursul aceleasi zile sau aceleasi ore. Mi se intampla cand conduc sa-mi cada privirea pe ceas de multe ori si la si 59, 00 sau si 01, adica din minut in minut?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te iubestee!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand te uiti la fix. inseamna ca te iubeste persoana pe care o iubesti si tulove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se spune ca cineva drag tie te iubeste.pe mine el:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se spune ca cineva drag tie te iubeste.pe mine el:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-i adevarat.Astea sunt minciuni. pe mine ma iubesc o gramada de baieti si in ziua aia cand ei s-au indragostit de mine nu m-am uitat deloc la o ora fixa. lari_pisicuta 2000

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum m-amuitat la ceas si e 3 si 50

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca cind te uiti la ora fixa te iubeste cineva...
ciubara Gabriela

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea cred in superstitiile acestea, dar...hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scria cineva mai jos ca daca te uiti la fara un minut tea iubit daca te uiti la fix te iubeste si daca te-ai uitat la si un min te inseala, ei bine eu m-am uitat la toate ce imi face ca nu mai inteleg.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred in asa ceva daca te iubeste sau nu dupa ora ceasului

daca te iubeste, te iubeste din inima nu dupa invartirea orei sau ceva de genul astea sunt niste porcarii care nu isi eau rostul sunteti de akord cu mine>?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt doar niste superstiti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt doar niste superstiti dra sunt amuzante

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu chiar sunt marcata. ma uit la 13. 13. 11. 33. 11. 11. 22. 22 etc...si asta de ani buni de zile ...stie cineva cum se poate interpreta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te iubeste cineva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te iubeste cinevawinking
bravo!winkinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca daca te uit la ceas la ora fixa si te gandesti la scn inseamna ca te iubescte