| coryyyyyyyyyyy a întrebat:

Ce se intampla cand te uiti la ceas si e fix?straight face
mi se intampla de vreo cateva zile sa ma uit la ceas si sa fie mereu fix...azi cred ca mi s-a intamplat de vreo 5-6 ori...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
... se zice că te iubește cineva drag ție!
Pa, pa.

87 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

te uiti la ceas si este fix, daca iti vine in minte pesoana iubita, inseamna ca aceasta te iubeste la randul ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...pai inseamna ca te iubeste cineva depinde de ora nu cred ca intelegi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cica te iubeste dar nu cred ca ii adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiam ca la si 59 te uraste, la fix te iubeste, la si un minut te place, la si doua se gandeste la tine si, la si 3 glumeste, daca le-ai vazut pe cele din naintehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e 15:00 ii e dor de tine sau ii plac ochii tai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

... daca te uiti o data si vezi ca e fix, te gandesti ca cineva te iubeste apoi iar te uit tot la fix. si in acest fel subconstientul se obisnuieste sa te faca sa te uiti la fix. pentru ca u vrei sa vezi ceasul la fix, totul depinde de tine! nu te mai gandi la faza cu fix si ai sa vezi ca nu o sa mai arate fix tot timpul big grin u have the control of everything u touch, smell and see!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da probabil ca te gindeai la cineva in acel moment sau mai devreme si el/ea la tine in acela tinp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi se intampla sa ma uit la ceas la fix de cel putin 5 ori pe zi si mi se intampla lucru asta de mai bine de o luna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te iubeste mult cineva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma uit la ceas si este 18:00 ce inseamna?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te iubeste'love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca cineva te iubeste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se intampla nimic

| MtfkRebekah a răspuns:

Semnificația orelor fixe *(semnificație pentru partea feminină)
01:00 - o persoană de sex opus îți apreciază calitățile, te admira pentru farmecul tău și dorește să afle cât mai multe despre tine.
02:00- cel care s-a cuibărit în sufletul tău nu este tocmai partenerul potrivit pentru că, în curând va caută pe altcineva.
03:00 - persoana care ți-a furat inima te visează mereu, în cele mai dulci ipostaze.
04:00 - l-ai cucerit cu adevărat și ai devenit dragostea vieții lui.
05:00 - arde de nerăbdare să vă întâlniți pentru că îi este dor de tine.
06:00 - există cineva care ar face orice ca să fie cu tine dar știe că ai o relație cu altcineva.
07:00 - stă zi și noapte cu gândul la tine și dorește să-ți împărtășească sentimentele.
08:00 - simți că zbori și ai impresia că toata lumea este a ta pentru că te-ai îndrăgostit nebunește.
09:00 - i-ai sucit mințile unui bărbat cu ochii negri.
10:00 - alesul inimii tale este hotărât să te ceara în căsătorie.
11:00 - ești tristă pentru ca nu te iubește așa cum ți-ai dori.
12:00 - sunteți puțin certați dar destinul vă vrea împreună.
13:00 - îți simte lipsa chiar dacă lipsești de lângă el doar 5 minute.
14:00 - a făcut o pasiune pentru tine o persoana bruneta cu ochii verzi.
15:00 - l-ai cucerit cu privirea; întotdeauna va adoră ochii tăi.
16:00 - sentimentele îl îndeamnă să te sărute dar îi lipsește îndrăzneala.
17:00 - doriți să petreceți împreună.
18:00 - nu pierde nici o clipă fără să se gândească la tine.
19:00 - tu ești viața lui.
20:00 - ai pătruns în inima celui mai bun prieten al tău, de sex opus.
21:00 - îl macină gelozia pentru ca te-a văzut cu altcineva.
22:00 - l-ai fascinat cu frumusețea ta; nu te va uita niciodată.
23:00 - se interesează de tine.
24:00 - îi face plăcere să stea la discuție cu tine dar, din păcate, este îndrăgostit de prietena ta.
sursă normal-paranormal.ro
23.32 — posibile probleme de sănătate.
23.23 – colaborare periculoasă
22.22 —veți avea o cunoștință nouă.
21.21 — furtună în dragoste
21.12 — nașterea unui copil sau a unui nou proiect
20.20 — cearta în familie
20.20 — ceartă cu o persoana apropiată
19.19 — succes în afaceri
18.18 / 16.16 — fiți atent la drum
17.17 — feriți-vă de huliganii de pe stradă
15.51 — roman de scurtă durată
15.15 — urmați sfatul unui om înțelept
14.41 — puteți nimeri într-o situație neplăcută
14.14 — faceți ordine în relație
13.31 — obține ceea ce de mult visați
13.13 — feriți-vă de rivali
12.21 —faceți cunoștință cu o femeie fermecătoare
12.12 - succes pe planul dragostei.
11.11 – ajungeți dependent de cineva (sau ceva).
10.10 — este momentul potrivit pentru a începe ceva.
10.01 - cunoștință cu oamenii influenți
09.09 — aveți grijă de portofel sau poșeta.
08.08 — cădere pe planul carierei
07.07 - feriți-vă de oameni în uniform
06.06 - căsătoria rapidă (căsătorie).
05.55 - nu departe de întâlnirea cu un om înțelept

05.50 - feriți-vă de apă și foc
05.05 - dușmani secreți complota împotriva ta un joc necinstit
04.44 - obține mustrări de la șeful
04.40 —astăzi in mod clar nu este ziua norocoasa a dumneavoastră
04.04 - uita-te la situația din cealaltă parte
03.33 - Faceți cunoștință cu fericirea și norocul
03.30 - vai, simțul tău de schimbare rămân fără răspuns
03.03 - bate la ușa ta iubire
02.22 - vei descoperi un mister
02.20 – sunteți vulnerabil, evitați cuvintele contrariile.
02.02 - așteptați o invitație in ospeție sau in club
01.11 —nu refuzați azi nici o propunere
01.10 — proiectul început de dvs. Nu vă va aduce rezultatul dorit.
01.01 - așteptați vești bune

00.00 –se îndeplinesc orice dorință, ce vine din inimă pură

| Zapaaacita a răspuns:

Da ma iubeste

| PufosheniexD a răspuns:

Eu stiam ca daca te uiti la 59 se gandeste la tine... Daca te uiti la Fix te iubeste si daca te uiti la si un minut te iubeste si mai mult pe zi ce trece.Acum fiecare cu ce stie!

| ivonne a răspuns:

Si mie mi se intampla, dar nu cred ca are vreo explicatie.Probabil daca te-ai uitat o data sau de doua ori, subconstientul s-a obisnuit sa se uite la ceas la intervale de timp egale...probabil am spus!

| AnaLoveIV a răspuns:

Se zice ca pe ea/el o/il iubeste cineva necunoscut!

| EmaMaria2000 a răspuns:

Semnificația orelor fixe *(semnificație pentru partea feminină)
01:00 - o persoană de sex opus îți apreciază calitățile, te admira pentru farmecul tău și dorește să afle cât mai multe despre tine.
02:00- cel care s-a cuibărit în sufletul tău nu este tocmai partenerul potrivit pentru că, în curând va caută pe altcineva.
03:00 - persoana care ți-a furat inima te visează mereu, în cele mai dulci ipostaze.
04:00 - l-ai cucerit cu adevărat și ai devenit dragostea vieții lui.
05:00 - arde de nerăbdare să vă întâlniți pentru că îi este dor de tine.
06:00 - există cineva care ar face orice ca să fie cu tine dar știe că ai o relație cu altcineva.
07:00 - stă zi și noapte cu gândul la tine și dorește să-ți împărtășească sentimentele.
08:00 - simți că zbori și ai impresia că toata lumea este a ta pentru că te-ai îndrăgostit nebunește.
09:00 - i-ai sucit mințile unui bărbat cu ochii negri.
10:00 - alesul inimii tale este hotărât să te ceara în căsătorie.
11:00 - ești tristă pentru ca nu te iubește așa cum ți-ai dori.
12:00 - sunteți puțin certați dar destinul vă vrea împreună.
13:00 - îți simte lipsa chiar dacă lipsești de lângă el doar 5 minute.
14:00 - a făcut o pasiune pentru tine o persoana bruneta cu ochii verzi.
15:00 - l-ai cucerit cu privirea; întotdeauna va adoră ochii tăi.
16:00 - sentimentele îl îndeamnă să te sărute dar îi lipsește îndrăzneala.
17:00 - doriți să petreceți împreună.
18:00 - nu pierde nici o clipă fără să se gândească la tine.
19:00 - tu ești viața lui.
20:00 - ai pătruns în inima celui mai bun prieten al tău, de sex opus.
21:00 - îl macină gelozia pentru ca te-a văzut cu altcineva.
22:00 - l-ai fascinat cu frumusețea ta; nu te va uita niciodată.
23:00 - se interesează de tine.
24:00 - îi face plăcere să stea la discuție cu tine dar, din păcate, este îndrăgostit de prietena ta.
sursă normal-paranormal.ro
23.32 — posibile probleme de sănătate.
23.23 – colaborare periculoasă
22.22 —veți avea o cunoștință nouă.
21.21 — furtună în dragoste
21.12 — nașterea unui copil sau a unui nou proiect
20.20 — cearta în familie
20.20 — ceartă cu o persoana apropiată
19.19 — succes în afaceri
18.18 / 16.16 — fiți atent la drum
17.17 — feriți-vă de huliganii de pe stradă
15.51 — roman de scurtă durată
15.15 — urmați sfatul unui om înțelept
14.41 — puteți nimeri într-o situație neplăcută
14.14 — faceți ordine în relație
13.31 — obține ceea ce de mult visați
13.13 — feriți-vă de rivali
12.21 —faceți cunoștință cu o femeie fermecătoare
12.12 - succes pe planul dragostei.
11.11 – ajungeți dependent de cineva (sau ceva).
10.10 — este momentul potrivit pentru a începe ceva.
10.01 - cunoștință cu oamenii influenți
09.09 — aveți grijă de portofel sau poșeta.
08.08 — cădere pe planul carierei
07.07 - feriți-vă de oameni în uniform
06.06 - căsătoria rapidă (căsătorie).
05.55 - nu departe de întâlnirea cu un om înțelept

05.50 - feriți-vă de apă și foc
05.05 - dușmani secreți complota împotriva ta un joc necinstit
04.44 - obține mustrări de la șeful
04.40 —astăzi in mod clar nu este ziua norocoasa a dumneavoastră
04.04 - uita-te la situația din cealaltă parte
03.33 - Faceți cunoștință cu fericirea și norocul
03.30 - vai, simțul tău de schimbare rămân fără răspuns
03.03 - bate la ușa ta iubire
02.22 - vei descoperi un mister
02.20 – sunteți vulnerabil, evitați cuvintele contrariile.
02.02 - așteptați o invitație in ospeție sau in club
01.11 —nu refuzați azi nici o propunere
01.10 — proiectul început de dvs. Nu vă va aduce rezultatul dorit.
01.01 - așteptați vești bune

00.00 –se îndeplinesc orice dorință, ce vine din inimă pură...

| dumitrita a răspuns:

Se pare ca te iubeste cineva.toate superstitiile spun ca daca te uiti la ora fixa cineva te iubeste. felicitari

| emilush a răspuns:

12:59 -se gandeste la tine... 12:00-te iubeste... 12:01 te inseala... 12:12-te adora...(nu conta ce ora e. e la fel ca si

| Gratzy_8471 a răspuns:

Eu stiu ca la fix te iubeste, la si un minut te uraste, la si 2 min te place si la fara un minut(la mji 59 de min) te doreste, si te mai iubeste si cand este de ex:03 si 03 sau 05 si 05...etc...intelegi nup
?

| CathyEla a răspuns:

1:00-Nu te va uita niciodata

2:00-Te adora

3:00-u esti totul pentru el

4:00-Un brunet te iubeste

5:00-Iubesti ochii verzi

6:00-Iubesti ochii negrii

7:00-Un blond te va iubi

8:00-Iubesti ochii caprui

9:00-Nu te poate uita

10:00-Va veti plimba

11:00-Vrea sa te sarute

12:00-Te va saruta

13:00-Ii place de tine pentru ceea ce esti

14:00-O sa faci dragoste

15:00-Ii este dor de tine

16:00-Vei primii un sarut

17:00-Te iubeste dar nu-ti spune

18:00-Te inseala dar tot pe tine te iubeste

19:00-Te doreste un blond

20:00-Te doreste un brunet

21:00-Ii place de tine

22:00-Se gandeste la tine

23:00-Te gandesti la el

00:00-O sa fiti impreuna

| snokyizabelaXXXRRG a răspuns:

Pai e ora fixa laughing pai na probabil esti na ceva esti speciala eu stiulaughing

| Stefy080 a răspuns:

Deci clar se intampla ceva, am cautat pe google tocmai din cauza faptului ca ma infricoseaza treaba asta, nu numai ca ma uit aproape la orice ora.si nu exagerez app la orice ora, chiar nu exagerez, intr o zi cu multe evenimente mi se poate intampla chiar si in proportie de 70-80% din zi. Treaba e ca mi se intampla chiar zi de zi, si nu doar la 17:00 sau 18:00, astea deja au devenit un fleac, am inceput sa ma uit si la 17:17, 14:14 ...deci nu glumesc, nu scriu doar sa ma aflu in treaba, doar ca deja am inceput sa ma ingrijorez sad sper ca poate cineva poate gasi o solutie, si sa nu uit sa precizez caci am o zi plina, deci la calculator, filme, nu stau doar sa ma uit la ceas laughing sadsadsad

| rolerboy a răspuns:

Am si eu o problema, poate ziceti voi ca sunt superstiti dar si eu vad de ex. 15:15, 16:16.de multe ori am dormit ziua si cand m-am trezit 15:15, lucruri cam imposibile, se intampla des in ultimul timp, de vreo 3 luni. poate aveti vreo idee ce inseamna.Mersi.

| Gyochy a răspuns:

Se zice ca te iubeste cineva, te adora etc