| 1pitiqaa269 a întrebat:

Ce se intampla cand te uiti la ceas la fix.sau de exemplu: 21:21.si tot asa mai departebig grin? Ca mi se intampla mereuworried! Si nu prea imi pot explica de ce?big grin
[funditahappy:*

Răspuns Câştigător
| aeerda a răspuns:

Cand te uiti la fix inseamna ca te iubeste cineva iar numele lui incepe (nu stiu cum sa iti explic dar iti dau un exemplu)
exemplu: este ora 21:00 vezi care e a 21 litera din alfabet si cu litera aia incepe numele celui care te iubeste

sau daca te uiti la 21:01 inseamna ca te inseala cineva... fundita?

1 răspuns:
| GregHouse a răspuns:

Nu se intampla nimic, ce dracu' sa se-ntample?!