| Belllla a întrebat:

Ce se intampla daca dai pe fb 'Raporteaza abuz' sau 'Marcheaza ca spam'?

Răspuns Câştigător
| Valenttina a răspuns:

Inseamna ca aceea persoana la care ai dat raporteaza abuz sau marcheaza ca spam nu mai poate comenta la pozele la care ai facut asta.

4 răspunsuri:
| Georgi2011 a răspuns:

Poza sau comm la care ai dat tu asa dispare tu nu o mai vezi!

| Gorath a răspuns:

Acea persoana nu mai poate lua legatura cu tine in niciun fel. Ce sa se intample altceva?!laughing

| LunaAlbastra a răspuns:

Nu sunt sigura...dar cred ca la 'reporteaza abuz', pozele sunt facute publice.

| Kilye a răspuns:

La RAPORTEAZA ABUZ trebuie sa alegi daca ti se pare ca : ii pateaza imaginea unui prieten, adreseasa cuvinte jignitoare...etc. Si la MARCHEAZA CA SPAM e doar ca tu n-o sa ma vezi comentariu acela big grin