| Genuitoarea a întrebat:

Ce se intampla daca o fata, crestina, se saruta cu un turc/tatar. nebotezat. O fata a zis ca se spune ca imi " ia mirul de la botez"Dau funda pentru cel imi bun raspuns

2 răspunsuri:
| Genuitoarea explică:

Multumesc.

| xSweetAnGeLx a răspuns:

As spune ca depinde si de varsta... pentru ca daca e copila nu prea avea cum sa se gandeasca, face doar ce simte ca e bine sa faca atunci fara sa se mai gandeasca
dar nu cred ca e un pacat asa de mare, sa fim seriosi e doar un sarut, doar sa nu treaca la mai mult pentru ca atunci poate, poate e cv...
oricum aveti grija de voi si ganditi prima data inainte de a face cv pentru ca sa nu regretati mai tarziu. bft happy